Про клініку

GFC clinic – перша і єдина в місті Хмельницькому клініка дитячої стоматології і сімейної медицини

 

Чи знаєте ви, що здоров’я постійних зубів безпосередньо залежить від стану молочних зубів? Багато батьків помиляються, відмовляючись усувати стоматологічні проблеми перших зубів своїх крихіток. Або ж йдуть не зовсім правильним шляхом, довіряючи лікування першому ліпшому лікарю. Насправді, дитяча стоматологія добре розвинена. І тільки дитячий стоматолог на 100% знає, чи потрібно видалити каріозний зуб або достатньо всього лише відкоригувати харчування дитини і підібрати пасту.

Відвідувати стоматолога потрібно з народження. Адже лікар не тільки усуває проблему, а й стежить за правильним формуванням прикусу, розташуванням зубів. Повірте, хороший дитячий стоматолог міста Хмельницького зможе позбавити вашої дитини багатьох проблем із зубами в подальшому і не дозволить розвинутися страху перед самим словом «стоматолог».

 

Клініка дитячої стоматології та сімейної медицини «GFC»: чому нам довіряють?

«GFC» – клініка нового покоління, в якій немає сліз і розчарувань. Ми пропонуємо повний комплекс послуг по усуненню дитячих проблем з молочними й постійними зубками. В роботі  ми керуємося принципом, що дитячий стоматолог – це висококваліфікований професіонал, тонкий психолог, вірний друг і люблячий батько. Для дитини відвідування нашої дитячої клініки – це гра, з мультиками, красивими декораціями і уважним ставленням персоналу.

 

Ми приділяємо увагу адаптації та психологічному комфорту наших маленьких пацієнтів, але, перш за все, надаємо висококваліфіковані послуги:

 

 • Допомагаємо при травмуванні постійних і молочних зубів.
 • За один візит лікуємо пульпіт.
 • Дбайливо фторуємо емаль, виконуємо герметизацію фісур і професійну чистку.
 • Лікуємо періодонтит будь-якої форми.
 • Якщо вам потрібна дитяча стоматологія, що виконує лікування під седацією – це також ми.
 • Займаємося лікуванням афтозного, герпетичного, кандидозного стоматиту, інших запальних захворювань ротової порожнини.
 • Працюємо з дітками з особливими потребами ( астмою, хворобами серця, аутизмом, синдромом Дауна, розумового та фізичного відставання та ін.).
 • За необхідності, з найменшими клієнтами працюємо під час сну.
 • Надаємо хірургічні та ортодонтичні послуги (видалення зубів, встановлення брекетів, пластинок, функціональних апаратів, трейнерів, елайнерів,).
 • У разі потреби пролікувати зубчики батькам – ми до ваших послуг. Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту , естетичні реставрації, хірургічне втручання, професійна гігієна апаратом «Air –Flow»
 • А також надаємо у комплексі послуги спеціалістів: педіатра, терапевта, логопеда-психолога та корекційного педагога.

 

«GFC» – дитяча стоматологічна клініка нового покоління, з високотехнологічним обладнанням, кваліфікованими фахівцями та безпечними сертифікованими матеріалами.

 

Записуйтеся на прийом до лікаря в нашу дитячу стоматологію онлайн, читайте реальні відгуки і зробіть все можливе для красивої посмішки своїх дітей!

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин