Лікування під седацією

Седація – занурення пацієнта в розслаблений стан за допомогою використання азотно-кисневої суміші для вдихання. Дуже важливо, щоб процедуру проводили кваліфіковані лікарі.

Перед застосуванням методики потрібна консультація, а також індивідуальне планування седації при лікуванні стоматологічних захворювань у дитини. Стоматологія «GFC»  для дітей в Хмельницькому надає якісні послуги такого роду.

Стоматологи не рекомендують насильно утримувати малюків в стоматологічному кріслі. Це небезпечно для психіки і непрофесійно з боку лікаря.

 

 

У чому суть лікування зубів у дітей під седацією в Хмельницькому?

Наші лікарі – досвідчені фахівці в сфері дитячої стоматології. Ми застосовуємо цю методику, як найбільш дієву і щадну, перевірену і схвалену професіоналами.

Суть процедури полягає у вдиханні маленьким пацієнтом заспокійливого газу. В результаті дитина:

 • занурюється в розслаблений стан;
 • залишається в свідомості і реагує на прохання лікаря;
 • легко витримує лікувальні маніпуляції;
 • отримує можливість уникнути стресу і позбутися страху.

Седація не має протипоказань, не викликає алергічні реакції і блювотний рефлекс, швидко виводиться з організму. Її застосування дозволяє лікарю проводити лікування якісно і ефективно.

 

Седація в стоматології для дітей в Хмельницькому – особливості процедури

Використання методики має багато переваг перед іншими заспокійливими засобами:

 • максимальна безпека для дитини в будь-якому віці;
 • відсутність звикання;
 • простота застосування;
 • повна керованість, збереження всіх природних рефлексів і активізації маленького пацієнта.

Азотно-киснева седація дозволяє дітям нормально дихати під час маніпуляцій і формує у них позитивне ставлення до стоматологічних втручань.

 

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ СЕДАЦІЯ

Не завжди з дитиною, що відчуває зубний біль, можна знайти компроміс. Навіть досвідчений стоматолог при роботі з дітьми іноді безсилий. Дитина боїться незнайомих людей, її  лякає незнайоме місце, вона втомлюється перебувати в одній позі. Це ускладнює проведення повноцінної діагностики.

 

Седація допомагає дитині розслабитися і легко витримати процедуру, а лікар має можливість проведення більш якісного і ефективного лікування.

 

БЕЗПЕКА ВИКОРИСТАННЯ СЕДАЦІЇ В ЛІКУВАННІ ЗУБІВ

Седація безпечна для дітей будь-якого віку. Закис азоту-кисень, мабуть, найбезпечніший заспокійливий засіб. До неї не існує звикання, вона не має сильної дії, її легко застосовувати, вона легко виводиться з організму. Ваша дитина залишається в повній свідомості, зберігає всі природні рефлекси, нормально дихає.

 

Основні принципи седації із застосуванням закису азоту і кисню при стоматологічному лікуванні – максимальна безпека, абсолютна керованість і активізація пацієнта.

 

Технологія є новою для України. У багатьох країнах світу седація перевірена часом. Закис азото-киснева седація застосовується в країнах-лідерах в області стоматології більше 30 років. У США, Ізраїлі, Великобританії майже 100% дитячих стоматологічних клінік повсякденно застосовують цю методику. Тому її не можна назвати новою, а скоріше перевіреною і схваленою професіоналами.

 

Лікування проводиться в ігровій формі.  Суміш закису азоту з киснем подається в спеціальну маску з дитячими малюнками та приємним запахом. Малюк , або хтось із батьків, одягає цю маску та зручно розташовується у кріслі. Над кріслом розташований екран, на якому транслюється улюблений мультик. В той час, коли пацієнт дивиться мультфільм, лікар та асистент працюють. Під час Вашого візиту до нас, наша команда намагається до кожного нашого маленького пацієнта знайти індивідуальний підхід та розвіяти його страхи.

Особливості

 1. максимальна безпека для дитини в будь-якому віці і простота застосування
 2. відсутність звикання
 3. повна керованість, збереження всіх природних рефлексів і активізації маленького пацієнта

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Вибираючи стоматологічну клініку для своєї дитини, варто поцікавитися, чи є в цій клініці можливість лікування під седацією.

Також дуже важливою є кваліфікація лікарів, які здійснюють процедуру седації. Справа в тому, що ця процедура передбачає комплекс попередніх заходів, і швидку, але якісну роботу. Та не кожен лікар володіє подібним досвідом роботи з дітьми.

Застосування закису азото-кисневої седації при лікуванні планується індивідуально (попередньо потрібна обов’язкова консультація) для кожного маленького пацієнта.

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин