Ортодонтія

Дитячий ортодонт в Хмельницькому – лікар, який допоможе Вам вирішити проблему з неправильним прикусом, з неправильним розташуванням зубів та інші патології.

Іншими словами, це все той же стоматолог, але з дещо іншою спеціалізацією, в рамках якої відбувається дослідження зубощелепних аномалій,  їх діагностування, підбір відповідних заходів лікування.

Ми застосовуємо новітнє обладнання, сучасні медичні засоби і пристрої, суворо дотримуємося інструкції і проводимо адаптацію перед відвідуванням стоматологічного кабінету. А наш фахівець застосовує індивідуальний підхід і підбирає для кожного малюка максимально ефективну методику лікування.

 

 

 

ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ-ОРТОДОНТ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Під час прийому досвідчений лікар визначає наявність проблем з ростом зубів і прикусом у малюка. Цілі ортодонтичного лікування:

  • рішення складнощів з неправильним прикусом;
  • усунення порушень зубо-щелепної системи;
  • виключення необхідності встановлювати брекет-системи в майбутньому;
  • надання рекомендацій батькам щодо правильного догляду за ротовою порожниною малюка.

Якщо до зміни молочних зубів на постійні ще довго, а в зубному ряді є прогалини, досвідчений дитячий стоматолог-ортодонт допоможе впоратися з цією проблемою.

 

У нашій клініці застосовують установку наступних ортодонтичних апаратів:

Трейнери. Багатофункціональні апарати для усунення проблем з неправильним прикусом і інших дефектів. Пристосування використовуються для лікування в період молочних зубів і під час їх зміни.

Брекет – системи. Такі ортодонтичні механізми застосовуються з метою корекції зубного ряду (постійного прикусу). Фіксуються пристрої за допомогою спеціального матеріалу на зовнішній або внутрішній поверхні зубів у дитини.

Функціональні апарати (незнімні та знімні механічні конструкції ). Апарати для виправлення прикусу. Вони стимулюють або гальмують ріст щелеп ( в залежності від патології) в період зміни зубів. Носити їх необхідно під час всього процесу лікування.

Елайнери. Прозорі пристрої, які виготовляються за допомогою зліпка і відповідно до форми щелепи маленького пацієнта. Конструкції не викликають дискомфорту, дитина швидко звикає до носіння.

Познайомимось? Наш Instagram та Facebook.

Звертайтесь, не затягуйте!

 

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин