Адаптація дітей

У клініці «GFC» проводиться адаптація  дітей перед лікуванням у стоматолога. Це знайомство дитини зі стоматологічним світом в ігровій формі, пояснення всіх маніпуляцій і інструментів на доступному їй рівні з обов’язковою умовою: дати їй час, щоб все зрозуміти. Переважній більшості дітей при правильній подачі і поясненні можна, без ризику отримати негатив, зробити повноцінну анестезію (укол), встановити коффердам (ізоляція зубів від слини) і провести лікування навіть ускладнених форм карієсу молочних зубів (пульпітів). Але перед повним набором маніпуляцій і тривалим лікуванням деяким дітям потрібна адаптація.

 

Перший візит дитини в клініку являє собою захоплюючу екскурсію. Все, від етапу знайомства до демонстрації обладнання, направлено на те, щоб перетворити в дитячій уяві кабінет – в цікаве місце з доброзичливим «лікарем-Феєю», а відвідування лікаря – в захоплюючу і пізнавальну пригоду.

 

Починаючи з другого сеансу дитячий стоматолог починає, в процесі гри та спілкування, налаштовувати дитину на тему лікування зубчиків, починаючи з маніпуляцій, яких малюк не боїться- чистка, полоскання, огляд.

 

Тільки коли створюються довірливі відносини, і маленький пацієнт розуміє, що дії лікаря не несуть загрози, і він не збирається робити боляче, можна переходити до основних процедур. При цьому, важливою умовою є дотримання градації: від простих і менш болючих до більш складних і тривалих.

Дивіться наш Instagram та Facebook.

Звертайтесь, не затягуйте!

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин