Педіатрія

Більшість із нас коротко відповіло б  що педіатр – це дитячий лікар. Чітко та влучно. Та не всі вкладають в це визначення істинне його значення .

Педіатр – це лікар, який має знати симптоми базових дитячих захворювань, критичних станів, інфекційних захворювань  та інших патологій широкого спектру, актуальні терапевтичні методи лікування та основи фармакотерапії дітей . Саме цей спеціаліст повинен встановити попередній діагноз і за необхідності направити до спеціаліста вузького профілю.

Лікарі даної спеціалізації слідкують за фізичним та нервово – психічним розвитком дитини від моменту народження до підліткового віку , визначають групу здоров‘я , дають професійні поради по годуванню,  застосовують профілактичні міри захисту від хронічних захворювань.

Чому нам довіряють мами?

По-перше, ми не призначаємо по 10 препаратів і по 30 аналізів, якщо в цьому немає необхідності, що подобається не тільки дітям, а й мамам. Застосування європейських стандартів діагностики виключає зайві процедури і призначення, а сучасна діагностична база клініки «GFC»  робить кожне дослідження максимально інформативним.

Результати досліджень кожної дитини обговорюються педіатрами разом з колегами і рішення приймається комплексно та колегіально. Лікарський консиліум — це внутрішній регламент, а не медична послуга.

По-друге, педіатрична служба працює 7 днів на тиждень. Хвороби не знають вихідних або святкових днів, а слідують своїм розкладом. З нами можна проконсультуватися в будь-який час — і це важливо, коли мова йде про здоров’я дитини.

Наші педіатри виїжджають додому, і вони ж ведуть прийом в клініці, оцінюючи стан дитини в динаміці.

По-третє — це лікарський досвід і комунікація. Стаж роботи фахівців більше 25 років включає лікарський досвід за суміжними спеціальностями і дозволяє якісно реалізувати лікувально-діагностичний процес, з мінімальним навантаженням на дитину. Наші фахівці ставляться до «маленьких пацієнтів» як до своїх дітей, а відносини з мамами будуються на принципах співпраці, враховуючи можливості сім’ї і потреби дитини.

 

Дитячий лікар в Хмельницькому, консультація педіатра. Труднощі пошуку.

Районні поліклініки вже давно перестали відповідати будь-яким бажаним стандартам обслуговування і рівню лікування. Але навіть якщо мова йде про приватні клініки, батькам деколи доводиться стикатися з тим, що їм не завжди подобається сам лікар, його призначення або навіть ставлення до малюка. Наші пацієнти, в більшості своїй потрапляють до нас за рекомендаціями знайомих і ми вважаємо це найкращою оцінкою професіоналізму наших лікарів.

Клініка «GFC» пропонує вам комплексне медичне обслуговування дітей та спеціальні програми патронажу для малюків з перших днів. Професійні лікарі-педіатри гарантують своїм маленьким пацієнтам:

  • проводить консервативний прийом дітей 1-го року життя;
  • профілактика та лікування захворювань у дітей;
  • виклик лікаря додому;
  • профілактичні щеплення;
  • лабораторна діагностика;
  • отоскопія;
  • офтальмоскопія;
  • фізіотерапевтичні процедури.Дивіться наш Instagram та Facebook . Повернутися до вибору послуг або

    Записуйтесь на безкоштовну консультацію!

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин