Дитяча хірургія

Видалення молочних зубів у дітей в Хмельницькому – крайній захід, при якому обов’язково задіяний досвідчений дитячий хірург-стоматолог. Але випадки такої необхідності бувають, коли інші методи неефективні. Перед візитом дитячого хірурга-стоматолога, в нашій клініці,  дитина проходить адаптацію. Це допоможе позбутися від страху і уникнути емоційного перенапруження. Щоб процедура пройшла якісно і швидко, ми застосовуємо безпечні препарати для анестезії.

Ціна на видалення молочних зубів у дітей залежить від складності проблеми. Після проведення маніпуляцій категорично забороняється полоскати ротову порожнину, вживати гарячу, тверду і грубу їжу, гріти і мазати місце видалення різними засобами. Рекомендацій варто дотримуватися мінімум 3 дні.

 

ПРИЧИНИ ВИДАЛЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ У ДІТЕЙ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Як правило, молочні зубки випадають самі, починаючи з 5-6 років. Але існують випадки, коли видаляти зуб потрібно в стоматологічному кріслі:

 • Затримка розсмоктування кореня. Щоб молочний зуб не заважав вільному зростанню постійного, його слід видалити;
 • зуб хитається, провокує запалення ясен або щелепи, викликає дискомфорт у малюка;
 • зубна поверхня сильно зруйнована карієсом;
 • дитячий хірург-стоматолог на знімку бачить, що не розсмоктався корінь і за термінами зуб вже повинен випадати;
 • прорізується постійний зуб, а тимчасовий не випадає;
 • нориця на м’яких тканинах ясен;
 • механічні травми (відколи, надломи);
 • за медичними (гайморит, періодонтит, флегмона) і ортодонтичним показаннями.

Часто батьки використовують вдома народні методи. Не варто займатися самолікуванням, можливо, зуб ще вдасться врятувати. Записуйтеся на прийом до дитячого хірурга-стоматолога в клініку «GFC». Тільки дитячий стоматолог визначає необхідність проведення процедури.

 

Видалення тимчасових зубів у дітей в Хмельницькому здійснюється досвідченими хірургами-стоматологами із застосуванням спеціальних дитячих щипців, що не травмують ясна. Вибір типу знеболення підбирається індивідуально. Ми використовуємо тільки перевірені медичні препарати.

 

3 причини, чому варто довіряти нашому дитячому хірургу стоматологу

Кожен дитячий хірург стоматолог в Хмельницькому прагне знайти підхід до свого маленького, наляканого пацієнта. Наші ж фахівці знають секрет, як це зробити швидко і ефективно – стати для дитини другом, який його розуміє, і знає секретний безболісний спосіб лікування зубів.

Ми пишаємося своїми лікарями, тому що вони:

 1. Вміють “правильно” знайомитися з дітками, використовують прийоми психологічної адаптації до кабінету стоматолога та обладнання для роботи.
 2. Лікування і видалення молочних зубів проходить в ігровій формі, діти без страху приходять на наступний прийом.
 3. Всі хірургічні процедури виконуються професійно, з використанням кращих знеболюючих препаратів і гелів.
 4. Після будь-яких маніпуляцій наш дитячий хірург-стоматолог розписує детальний алгоритм по догляду за зубами дитини. Дотримуватися рекомендацій дуже важливо для гарного самопочуття і здоров’я зубів в подальшому.

Категорично забороняється після видалення зуба на протязі 3-5 днів

 1. Полоскання, вживання гарячої, твердої, грубої їжі (наприклад, чіпси, чіпси взагалі вживати шкідливо!)
 2. Мазати лунку різними мазями, гелями
 3. Гріти місце після видалення зуба

GFC – клініка, якій тисячі батьків Хмельницького довіряють здоров’я своїх дітей. У нас найкраща хірургія, уважне ставлення до кожного клієнта, щира турбота і дружня атмосфера. Записуйтеся на прийом – переконайтеся в цьому особисто!

Дивіться інші послуги або підписуйтесь на наш Instagram та Facebook

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин