Профілактика

Надлишок фтору у воді, механічні травми, недосконала гігієна порожнини рота, прийом деяких медичних препаратів, несвоєчасне лікування карієсу і захворювань ясен у дітей призводять до руйнування зубів.

 

З метою їх зміцнення і попередження утворення нальоту і зубного каменю, необхідно стежити за раціоном харчування і гігієною ротової порожнини, відвідувати стоматолога раз на півроку. У стоматологічних кабінетах рекомендують проводити регулярну чистку зубів у дітей та інші процедури з метою профілактики захворювань.

 

Герметизація  фіссур у дітей в Хмельницькому – послуги «GFC»

Ефективним методом профілактики стоматологічних захворювань є герметизація фіссур. Методика дозволяє попередити карієс на здорових, інтактних зубах, що нещодавно прорізались. Досвідчені дитячі стоматологи нашої клініки проводять якісне запечатування поглиблень у зубчиках – саме в цих місцях найбільше накопичується наліт, внаслідок чого виникає карієс і подальші проблеми дитини. Завдяки герметизації  не залишається місця для скупчення нальоту та застрягання їжі у зубі. Лікування під час герметизації фіссур відбувається швидко, легко та зовсім безболісно.

 

Як проходить чистка зубів у дітей в Хмельницькому?

Клініка «GFC» надає стоматологічні послуги для малюків та підлітків. Для визначення рівня гігієни ротової порожнини дитячий стоматолог застосовує спеціальний індикаторний препарат «Paro». Після розжовування, приємної на смак, таблетки добре проглядаються місця з нальотом на емалі. Процедура чищення проводиться за допомогою спеціальних компонентів, щіток та стоматологічної нитки. Якщо виникає необхідність, в наших стоматологічних кабінетах проводиться повітряно-водно-абразивна чистка, за допомогою содо-струйного апарату “Air-Flow”.

Суть методики «Air-Flow»:

  • чистка зуба від нальоту за допомогою водно-повітряного струменя з абразивом;
  • застосування спеціального абразиву для дітей, який не травмує зуби;
  • покриття зубів матеріалом для мінералізації емалі по завершенню процедури.

Профілактичне чищення рекомендується проводити дітям до 10 років раз в 3 місяці, дітям старше 10 років – раз на півроку.

 

Фторування зубів дітям в Хмельницькому

Процедура проводиться з метою зміцнення зубної емалі. На поверхню зубів наноситься спеціальний склад, який запобігає розвитку стоматологічних хвороб та насичує зубчик мінеральними речовинами. Це зовсім безболісна процедура, яка полягає у чищенні зуба за допомогою спеціальної щітки та пасти, із наступним покриттям фторвмісним лаком.

Фторування, герметизація, запечатування фіссур зубів у дітей в Хмельницькому

Необхідність фторування:

  • мінералізація емалі та захист тендітних зубів у малюків до 2 років;
  • захист і чистка емалі у підлітків в період зміни гормонального фону;
  • покриття зубів задля зниження чутливості після абразивних стоматологічних маніпуляцій.

Рекомендується також проводити такі маніпуляції з метою захисту емалі до і після установки

брекет- систем.

 

У дитячих кабінетах клініки «GFC» використовуються ефективні методи профілактики дитячих стоматологічних хвороб:

  • герметизація фіссур;
  • фторування;
  • професійна чистка;
  • рекомендації щодо збалансованого раціону.

Всі види маніпуляцій проводяться досвідченими лікарями-фахівцями в сфері дитячої стоматології. Стоматологія « GFC» для дітей в Хмельницькому надає всі послуги з лікування зубів, за доступною ціною, але ми Вам дуже рекомендуємо записатися заздалегідь.

Дивіться наш Instagram та Facebook.

Звертайтесь, не затягуйте!

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин