Лікування пульпіту і періодонтиту

Профілактика і лікування захворювань молочних і постійних зубчиків проводиться з використанням кращих і оригінальних, перевірених часом матеріалів. У нас працюють досвідчені і висококваліфіковані дитячі стоматологи.

Лікуванням періодонтиту у дітей, за ціною більш ніж доступною і на високому рівні, займаються досвідчені дитячі стоматологи. Перед початком маніпуляцій проводиться ретельна діагностика, в тому числі рентген.

При необхідності ми пропонуємо лікування під час сну і седацію. Перед відвідуванням лікаря, дитина проходить адаптацію. Стоматологія для дітей в Хмельницькому гарантує суворе дотримання інструкцій і рекомендацій до матеріалів і якісне виконання маніпуляцій.

 

Лікування пульпіту у дітей в Хмельницькому:

Своєчасно звертайтеся до лікаря, адже пульпіт – одна з найпоширеніших стоматологічних проблем, що являє собою ускладнення карієсу – запалення пульпи зуба.

Причини захворювання:

  • інфекції (стрептококи, стафілококи);
  • механічні пошкодження: відколи і тріщини (травматичне запалення пульпи);
  • надмірні хімічні впливи при стоматологічному лікуванні.

Пульпіт у дітей розвивається набагато швидше, ніж у дорослої людини. Запалення швидко поширюється на періодонт або окістя, що несе небезпеку інфікування зачатків постійних зубів та утворення кіст. Якщо з’явилися  симптоми пульпіту у дитини, а саме :

-безпричинний самовільнй нападоподібний біль у зубі;

-біль, що з’являється від термічних подразників, і не зникає відразу після їх усунення;

-нічний ниючий біль, який з часом лише посилюється, і зникає лише при вживанні знеболюючих ліків;

Радимо не відкладати візит до стоматолога. А у стоматології  « GFC» у Хмельницькому лікування пульпіту молочних зубів виконується на високому рівні кваліфікованими лікарями.

 

Методи лікування пульпіту постійних зубів  у дітей в Хмельницькому в нашій клініці :

У звичайній поліклініці на необхідні процедури і маніпуляції йде три-чотири відвідування лікаря, а ми пропонуємо виконання процедури за один, максимум два сеанси. Таким чином, дитина уникне додаткового стресу, а батьки зекономлять кошти. Дана методика ефективна, використовується в кращих стоматологічних кабінетах за кордоном і досить позитивно себе зарекомендувала. Під час процедури зубчик травмується мінімально. Для покриття живої пульпи використовується спеціальний біосумісний матеріал. Після затвердіння пломба надійно захищає зубчик від хвороботворних мікробів. Ціна на лікування пульпіту постійних зубів в Хмельницькому доступна, при цьому маніпуляції проводяться якісно.

 

Лікування періодонтиту у дітей в Хмельницькому: не допустіть ускладнень

Часто до дитячого стоматолога звертаються з важким ускладненням карієсу – періодонтитом. Головні причини захворювання – це інфекції, ускладнення після пульпіту, механічні травми, некоректне медикаментозне лікування у стоматолога, перенесені гострі вірусні та інфекційні хвороби.

Несвоєчасне лікування періодонтиту загрожує серйозними наслідками:

  • поганий стан постійних зубів;
  • неправильне або передчасне прорізування зуба.
  • виникнення абсцесів щелепно-лицевої ділянки

Лікування захворювання в нашій клініці проводиться кваліфіковано. Ми пропонуємо медикаментозне і хірургічне втручання при хронічній і гострій формах періодонтиту – в залежності від ситуації. Медикаментозний вплив полягає в нейтралізації запалення, ліквідації больових відчуттів та встановленні пломби.

Лікування хірургічним методом застосовують у випадках:

  • руйнування кореня зуба;
  • якщо передбачається зміна зуба на постійний протягом року;
  • перехід запалення на зачаток постійного зуба;
  • неефективності медикаментозної терапії.

Щоб уникнути розвитку пульпіту і періодонтиту батькам потрібно не забувати про профілактику. Необхідно дотримуватися правил гігієни та догляду за зубками, яснами і язиком, правильно їх чистити і контролювати раціон харчування дитини. У разі виявлення будь-яких стоматологічних проблем, не затягуйте з відвідуванням  лікаря – звертайтеся в клініку «GFC».

Звертайтесь, не затягуйте!

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин