Топ 5 помилкових думок про молочні зуби

Топ 5 помилкових думок про молочні зуби

1.  Лікування молочних зубів не має сенсу
Існує думка, що потрібно піклуватись вже про постійні зуби в дітей, оскільки молочні все-одно випадуть. Це неправдива думка багатьох батьків. Насправді саме від стану молочних зубів залежить здоров‘я постійних. До того ж багато проблем молочних зубів можуть спровокувати проблеми в майбутньому.

2.  Для молочних зубів підійде будь-який стоматолог
Саме дитячий стоматолог самий важливий, адже до дитини треба знайти особливий підхід. Лікар має бути не тільки гарним спеціалістом, але й відмінним психологом, щоб малюк зміг йому довіритись і добровільно сів у крісло а лікар якісно пролікував зубки.

3.  Вибір пасти не впливає на стан молочних зубів
Вибір пасти також важливий для правильного росту молочних зубів. По-перше у такої пасти приємний смак, що подобається дитині. По-друге, дитячі пасти, розроблені для молочних зубів, мають в складі компоненти, що необхідні для дитячих зубів.

4.  Думати про прикус дитини потрібно, коли в неї випадуть усі молочні зуби
Ще одна поширена помилкова думка. Насправді звертатись до лікаря- ортодонта потрібно відразу, як батьки помітили проблему. До того ж виправлення прикусу у дитячому віці займає набагато менше часу, ніж у дорослому.

5.  Правильне харчування не впливає на стан молочних зубів
Молочні продукти важливі для організму дитини, а особливо для зубчиків дитини. Багато проблем з зубами виникають через дефіцит кальцію в організмі, тому вкрай важливо слідкувати за харчуванням дитини.