Топ 5 помилкових думок про молочні зуби

Лікування молочних зубів не має сенсу

1.  Лікування молочних зубів не має сенсу
Існує думка, що потрібно піклуватись вже про постійні зуби в дітей, оскільки молочні все-одно випадуть. Це неправдива думка багатьох батьків. Насправді саме від стану молочних зубів залежить здоров‘я постійних. До того ж багато проблем молочних зубів можуть спровокувати проблеми в майбутньому.

Для молочних зубів підійде будь-який стоматолог

2.  Для молочних зубів підійде будь-який стоматолог
Саме дитячий стоматолог самий важливий, адже до дитини треба знайти особливий підхід. Лікар має бути не тільки гарним спеціалістом, але й відмінним психологом, щоб малюк зміг йому довіритись і добровільно сів у крісло а лікар якісно пролікував зубки.

Вибір пасти не впливає на стан молочних зубів

3.  Вибір пасти не впливає на стан молочних зубів
Вибір пасти також важливий для правильного росту молочних зубів. По-перше у такої пасти приємний смак, що подобається дитині. По-друге, дитячі пасти, розроблені для молочних зубів, мають в складі компоненти, що необхідні для дитячих зубів.

Думати про прикус дитини потрібно, коли в неї випадуть усі молочні зуби

4.  Думати про прикус дитини потрібно, коли в неї випадуть усі молочні зуби
Ще одна поширена помилкова думка. Насправді звертатись до лікаря- ортодонта потрібно відразу, як батьки помітили проблему. До того ж виправлення прикусу у дитячому віці займає набагато менше часу, ніж у дорослому.

Правильне харчування не впливає на стан молочних зубів

5.  Правильне харчування не впливає на стан молочних зубів
Молочні продукти важливі для організму дитини, а особливо для зубчиків дитини. Багато проблем з зубами виникають через дефіцит кальцію в організмі, тому вкрай важливо слідкувати за харчуванням дитини.