Лікування захворювань СОПР

Одне з найпоширеніших захворювань ротової порожнини у дитини – стоматит, захисна реакція імунної системи. Існують грибковий (кандидозний), герпетичний (вірусний), бактеріальний, афтозний, алергічний і травматичний види захворювання.

 

Причин виникнення захворювання багато: інфекції, прийом ліків, механічні травми, перенесений стрес, алергія на продукти, ослаблений імунітет. Боротися зі стоматитом самостійно не рекомендується. Правильний діагноз зможе поставити тільки досвідчений дитячий стоматолог.

 

Стоматологія для дітей в Хмельницькому надає кваліфіковані послуги щодо усунення стоматологічних проблем у дітей. Своєчасне втручання фахівця – запорука швидкого позбавлення від недуги.

 

Симптоми стоматиту у дітей: як розпізнати хворобу

  • Клінічна картина на початку захворювання нагадує ГРВІ:
  • відсутність апетиту і відмова від прийому їжі;
  • загальна слабкість, нездужання;
  • підвищена температура, озноб і головний біль.

Також може бути незначне збільшення лімфовузлів і нудота. Потім виявляються більш характерні симптоми:

  • утворення білого нальоту на слизовій оболонці ротової порожнини (грибок кандида);
  • поява в роті (на язику, піднебінні і внутрішній поверхні щік) прозорих бульбашок, які лопають і на їх місці залишаються болючі виразки (вірус герпесу);
  • виникнення виразок білого кольору, слизова навколо яких червоніє і запалюється (афти).

Категорично не можна займатися самолікуванням. Необхідно відразу звернутися до лікаря, щоб не допустити ускладнень стоматиту і запобігти тяжким наслідкам.

 

Лікування стоматиту у дітей в Хмельницькому – клініка «GFC»

У нашій клініці працюють досвідчені дитячі стоматологи. Тут точно діагностують форму захворювання і призначать відповідні процедури і прийом ліків. У більшості випадків лікарю досить зробити візуальний огляд, щоб визначити складність стоматиту.

 

Необхідно дотримуватися рекомендацій по лікуванню, стежити за дотриманням правил гігієни ротової порожнини і рук дитини. Також знадобиться коригування харчування і спеціальна дієта. На кожному етапі лікування стоматиту у дитини в Хмельницькому за прийнятною ціною, супровід надає досвідчений лікар.

Безкоштовна консультація

Коректно заповніть дану форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5 хвилин