Якою ж має бути зубна щітка для дітей?!
Багато наших пацієнтів задають це питання…
Дитяча зубна щітка повинна гарно чистити зуби від нальоту, при цьому не травмуючи ясна та емаль зубів , тому наводимо основні вимоги при виборі зубної щітки:
-щетинки в зубної щітки повинні бути м‘якими. Щільність щетинок має бути така, щоб при натисканні щітки до зубів , щетинки не «розповзались» до основи щітки. Моделі зубних щіток з рівними щетинками підходять для молочних зубів. В період зміни зубів зручніші щетинки різної довжини;
-розмір голівки дитячої зубної щітки залежить від віку дитини. Загальний принцип – головка щітки повинна перекривати 2-3 зуба. Форма повинна бути заокруглена, без кутів;
-ручка дитячої щітки найчастіше виготовляється більш об‘ємною, щоб дітям було зручніше її тримати Чим доросліша дитина, тим тоншою стає ручка, так як моторні навички дитини покращуються. Додатково на ручці бажані гумові накладки, щоб щітка не вислизала з руки.
-яскрава щітка з улюбленими героями приверне увагу малюка, і зробить чищення зубів більш цікавим – багато виробників розташовують в центрі щітки декілька щетинок контрастного кольору. Це спеціальне маркування , що показує, скільки пасти потрібно витиснути на щітку.
Дитячий стоматолог клініки GFC з радістю допоможе навчити Вашу дитину правильно чистити зубчики та підібрати щітку саме для Вашого малюка!
21.08.2019
ПоділитисяЯк підготувати дитину до лікування зубів? GFC clinic дає дуже корисні поради батькам перед відвідуванням лікаря з дитиною: 1. Заспокоїтися. Так, ті часи, коли стоматолог був кимось середнім між інквізитором і чортом, наганяючи жах на всіх дітей, давно пройшли. Зараз завдяки сучасним стоматологічним установкам і якісній анестезії, лікування зубів абсолютно безболісно. Запам'ятайте це, а ваша впевненість нехай передається дитині. 2. Ніколи не лякати дитину стоматологами. Запам'ятаємо: біль в зубах – наслідок карієсу і його ускладнень (особливо, якщо зловживати солодким і не чистити зуби). А стоматолог – це лікар, який позбавляє від болю (робить так, щоб зубки не захворіли). 3. Не обманювати дитину. Звичайно, набагато легше затягнути дитину в поліклініку і посадити в крісло зі словами «тобі нічого не будуть робити», ну а що буде потім? Якщо дитина налякана і її обдурять, будь-яке втручання буде сприйматися як насильство і залишиться в пам'яті кошмаром. Наступного разу добровільно він не прийде. 4. Все пояснювати, заздалегідь попереджати, що чекає дитину. Невідомість завжди лякає. Навіть малюкам можна доступно пояснити, що їм будуть робити, уникаючи «страшних» слів. Наприклад, робитимуть не «укол», а «надувати кульку» або «заморожувати» зубок. Доктор не "свердлить», а «пилососить», або «виганяє черв'ячка», який завівся у роті й гризе зубки. Тут можна дати волю фантазії. Будьте впевнені, лікар завжди із задоволенням підтримає вашу розповідь. 5. Дуже добре, коли знайомство дитини зі стоматологами відбувається поступово, поки ще нічого не болить. Спочатку – дома гра в стоматолога і відповідні мультики (наприклад, про Свинку Пеппі). Потім – профілактичний огляд – дитина звикає до крісла й атмосфери поліклініки, а потім вже при необхідності – лікування. 6. Профілактика. Легше попередити, ніж лікувати. Чим частіше будете відвідувати стоматолога, тим менше потрібно буде лікувати зубки. Набагато простіше залікувати маленьку каріозну «дірочку», поки вона не перейшла в пульпіт або періодонтит. 7. Звичайно, похід до стоматолога – не привід для торгу. Але приємний подарунок у нагороду за мужність додасть приємних емоцій від лікування зубів. Ну а більше цікавих статей та інформації читайте у нашому блозі.
Заповніть дану форму і ми перетелефонуємо
Вам протягом 5 хвилин
Невдовзі з Вами зв’яжеться наш менеджер.
Очікуйте на дзвіночок.
Заповніть дану форму і ми перетелефонуємо
Вам протягом 5 хвилин
Перед публікацією на сайті Ваш відгук пройде премодерацію. Про її проходження Ви будете
сповіщенні листом на вказану електронну адресу