Якою ж має бути зубна щітка для дітей?

Якою ж має бути зубна щітка для дітей?!

Багато наших пацієнтів задають це питання…

Дитяча зубна щітка повинна гарно чистити зуби від нальоту, при цьому не травмуючи ясна та емаль зубів , тому наводимо основні вимоги при виборі зубної щітки:

Основні вимоги при виборі зубної щітки

-щетинки в зубної щітки повинні бути м‘якими. Щільність щетинок має бути така, щоб при натисканні щітки до зубів , щетинки не «розповзались» до основи щітки. Моделі зубних щіток з рівними щетинками підходять для молочних зубів. В період зміни зубів зручніші щетинки різної довжини;

-розмір голівки дитячої зубної щітки залежить від віку дитини. Загальний принцип – головка щітки повинна перекривати 2-3 зуба. Форма повинна бути заокруглена, без кутів;

-ручка дитячої щітки найчастіше виготовляється більш об‘ємною, щоб дітям було зручніше її тримати Чим доросліша дитина, тим тоншою стає ручка, так як моторні навички дитини покращуються. Додатково на ручці бажані гумові накладки, щоб щітка не вислизала з руки.

-яскрава щітка з улюбленими героями приверне увагу малюка, і зробить чищення зубів більш цікавим – багато виробників розташовують в центрі щітки декілька щетинок контрастного кольору. Це спеціальне маркування , що показує, скільки пасти потрібно витиснути на щітку.

Дитячий стоматолог клініки GFC з радістю допоможе навчити Вашу дитину правильно чистити зубчики та підібрати щітку саме для Вашого малюка!