Яблуко – очищує зуби від зубного нальоту і тому навіть трішки відбілює зуби природнім шляхом.
Морква – також очищує від зубного нальоту, а в випадку з дітьми ще й допомагає формуванню правильного прикусу . Адже коли дитина жує, тим самим розвиваються м‘язи обличчя та ротової порожнини.
Творог і всі молочні продукти
Оскільки вони містять кальцій -їх користь для зубів беззаперечна.
В раціоні дитини щоденно має бути чотири різних сири : творог, тверді сири та м‘які. Оскільки 80% кальцію, що надходить в наш організм, вимивається, потрібно вживати багато продуктів, що містять цей мікроелемент, і до всього різних – щоб більше кальцію засвоювалось.
До того ж потрібно врахувати : якщо ви з‘ їли продукти, що містять кальцій , на протязі години не можна куштувати яблука – залізо із яблук вимиває кальцій ще скоріше. Взагалі, якщо є підозра на низький рівень кальцію в організмі дитини, то краще проконсультуватися зі своїм педіатром. .
І на замітку : молочні продукти дитині краще давати ввечері , тоді кальцій краще засвоюється
21.08.2019
ПоділитисяЯк підготувати дитину до лікування зубів? GFC clinic дає дуже корисні поради батькам перед відвідуванням лікаря з дитиною: 1. Заспокоїтися. Так, ті часи, коли стоматолог був кимось середнім між інквізитором і чортом, наганяючи жах на всіх дітей, давно пройшли. Зараз завдяки сучасним стоматологічним установкам і якісній анестезії, лікування зубів абсолютно безболісно. Запам'ятайте це, а ваша впевненість нехай передається дитині. 2. Ніколи не лякати дитину стоматологами. Запам'ятаємо: біль в зубах – наслідок карієсу і його ускладнень (особливо, якщо зловживати солодким і не чистити зуби). А стоматолог – це лікар, який позбавляє від болю (робить так, щоб зубки не захворіли). 3. Не обманювати дитину. Звичайно, набагато легше затягнути дитину в поліклініку і посадити в крісло зі словами «тобі нічого не будуть робити», ну а що буде потім? Якщо дитина налякана і її обдурять, будь-яке втручання буде сприйматися як насильство і залишиться в пам'яті кошмаром. Наступного разу добровільно він не прийде. 4. Все пояснювати, заздалегідь попереджати, що чекає дитину. Невідомість завжди лякає. Навіть малюкам можна доступно пояснити, що їм будуть робити, уникаючи «страшних» слів. Наприклад, робитимуть не «укол», а «надувати кульку» або «заморожувати» зубок. Доктор не "свердлить», а «пилососить», або «виганяє черв'ячка», який завівся у роті й гризе зубки. Тут можна дати волю фантазії. Будьте впевнені, лікар завжди із задоволенням підтримає вашу розповідь. 5. Дуже добре, коли знайомство дитини зі стоматологами відбувається поступово, поки ще нічого не болить. Спочатку – дома гра в стоматолога і відповідні мультики (наприклад, про Свинку Пеппі). Потім – профілактичний огляд – дитина звикає до крісла й атмосфери поліклініки, а потім вже при необхідності – лікування. 6. Профілактика. Легше попередити, ніж лікувати. Чим частіше будете відвідувати стоматолога, тим менше потрібно буде лікувати зубки. Набагато простіше залікувати маленьку каріозну «дірочку», поки вона не перейшла в пульпіт або періодонтит. 7. Звичайно, похід до стоматолога – не привід для торгу. Але приємний подарунок у нагороду за мужність додасть приємних емоцій від лікування зубів. Ну а більше цікавих статей та інформації читайте у нашому блозі.
Заповніть дану форму і ми перетелефонуємо
Вам протягом 5 хвилин
Невдовзі з Вами зв’яжеться наш менеджер.
Очікуйте на дзвіночок.
Заповніть дану форму і ми перетелефонуємо
Вам протягом 5 хвилин
Перед публікацією на сайті Ваш відгук пройде премодерацію. Про її проходження Ви будете
сповіщенні листом на вказану електронну адресу